Anunt posturi contractuale PNRAS-MATE

MATE - PNRAS 2022-2025

O nouă achiziție pentru baza materială a școlii noaste, prin Proiectul PNRAS cod F_1-2022-0153 și anume: 100 de bucăți de scaune de conferință, pentru sala festivă a Școlii noaste, in valoare de 16900 lei.
Sala festivă a devenit astfel mult mai atrăgătoare și pregătită să găzduiască evenimentele școlii noastre!
Proiectul PNRAS cere multă muncă, determinare, efort, timp și dăruire din partea Echipei de proiect și în special a Echipei de management a proiectului.
Merita să ne implicăm și să progresăm!
Urma ce o lăsăm pe acest pământ contează!
Echipa de management,
Director, prof. Aurelia Pavel
Director-adjunct, prof.Adela Ardelean
Administrator-financiar, Simona Sintămărian POZA

28 iunie 2023 - Zi de excursie pentru elevii de gimnaziu implicați în proiectul PNRAS, de la Școala Gimnazială "George Coșbuc", Zalău.
Ne-am jucat, am vizitat, am legat prietenii!
Mulțumiri cadrelor didactice care ne-au însoțit și conducerii școlii pentru această frumoasă surpriză! AICI

ANUNT POSTURI CONTRACTUALE PNRAS-MATE AICI

FISA POST PNRAS-MATE AICI